Про підприємство

ПідприємствоПриватне акціонерне товариство «Електромеханічний завод «Магніт» є правонаступником Канівського електромеханічного заводу «Магніт», що був заснований в 1969 році і був підпорядкований Міністерству радіопромисловості СРСР.

Спеціалізацією підприємства був серійний випуск периферійного обладнання (накопичувачі на магнітній стрічці, алфавітно-цифрові і графічні засоби вводу-виводу інформації) для електронних обчислювальних машин Єдиної Системи ЕОМ.

Сьогодні підприємство, маючи достатній парк обладнання, продовжує виготовляти деталі та вузли точної механіки, магнітні головки, вироби із пластмас. Концепцією розвитку заводу в подальшому є організація гнучкого автоматизованого виробництва електронних виробів, в т.ч. енергоекономічних джерел світла, комп’ютерної, радіоелектронної та телевізійної техніки.

Потужності по електрозабезпеченню – 5 Мвт.

На балансі АТ “ЕМЗ “Магніт” є спортивний комплекс (стадіон, тренажерний зал), який знаходиться у орендному користуванні комунального підприємства м. Канева. Крім того, завод має власну котельню і водозабір, які також знаходяться у орендному користуванні комунальних підприємств, так як 80 % послуг по тепловодопостачанню надається мешканцям житлового мікрорайону.