Наші співробітники

Наші співробітникиНа АТ «Електромеханічний завод «Магніт» та дочірньому підприємстві ТОВ «Магнітприлад» вже багато років трудяться токарі та фрезерувальники 5 та 6 розрядів – Кравченко С.А., Коваль В.Г., Чайка А.П., Пилипака В.П., Мороз А.П., Карандєєв В.П., Радько В.С., що виконують найвідповідальніші замовлення.

Інженерно-технічний персонал забезпечує високий організаційно-технологічний рівень робіт, що виконуються на виробничих потужностях. І хоча останні роки є непростими для виробництва в Україні, саме завдяки зусиллям цих людей на підприємствах зберігається висока виконавча дисципліна.

Головний конструктор Шокарєв В.А. разом з своєю командою має значний досвід розробки та впровадження в виробництво складних електронних та механічних виробів в т.ч. і для оборонних цілей.

З 1998 року АТ «Електромеханічний завод «Магніт» очолює Чернов С.М., що пройшов трудовий шлях на підприємстві від інженера-регулювальника до Голови правління. На посаді головного інженера ТОВ «Магнітприлад» вже тривалий час працює Андрущенко М.М., який саме на цьому підприємстві в свій час став лауреатом Державної премії СРСР за розробку новітньої військової техніки. Значний обсяг робіт по матеріально-технічному постачанні та реалізації продукції здійснює Лемішко П.Г. – член Наглядової Ради АТ «ЕМЗ «Магніт».